Šypsnio galerija

Čia galite rasti keletą mūsų darbų pavyzdžių su situacijų ir darbų aprašymu. Pateikiami estetinio plombavimo, protezavimo vainikėliais ir laminatėmis darbai.
Registruotis 8 (659) 86 592
Atgal
Sypsnio klinika Ana
Sypsnio klinikas 9
Sypsnio klinikas 8
Sypsnio klinikas 6
Sypsnio klinikas 5
Sypsnio klinikas 4
Sypsnio klinikas 3
Sypsnio klinikas 2
Sypsnio klinikas 1
Protezavimo ir estetinio plombavimo derinimas

Balinimo, estetinio protezavimo ir plombavimo derinys.
Grožis slypi smulkmenose 🙂

Keramikos laminatės

Neestetiškai atrodančių dantų atkūrimui nuspręsta panaudoti presuotos keramikos individualias laminates, leidžiančias išgauti visiškai natūrią danties formą ir spalvą, bei nereikalaujančias jokios papildomos priežiūros. Parinkus naujų dantukų spalvą ir formą patinkančią pacientui, buvo atliktas 10-ties dantų protezavimas laminatėmis. Rezultatas prieš procedūrą ir po jos kalba už save.

Priekinių dantukų estetinis plombavimas

 

Nuskilę dantukų kandamieji kraštai dažna fizinių traumų ar bruksizmo (griežimo dantimis) pasekmė. Dažniausias ir ekonomiškiausias sprendimo būdas yra estetinis plombavimas.

Ne išimtis ir šis atvejis. Pacientė pageidavo gražios šypsenos kuri nereikalautų papildomos priežiūros ir nekeltų kitų nepatogumų. Lūkesčiams išpildyti gydytojai prireikė 6 valandų.

Priekinio kandžio protezavimas porceliano laminate

Pacientės noras turėti vienodai gražius priekinius dantukus šį kartą buvo sudėtinga užduotis. Itin skaidrus sveiko dešiniojo kandžio kandamasis kraštas reikalavo sudėtingesnių priemonių nei estetinis plombavimas. Siekiant išgauti maksimaliai gerą estetiką buvo pasirinktas protezavimas presuoto porceliano (E-MAX) laminate, leidžiančia išgauti natūralų skaidrumą.

Pašalinus seną nekokybišką plombą ir pritaikius laminatę prie sveikojo dantuko, šypsena atrodo natūraliai ir estetiškai.

Estetinis protezavimas

Ši nauja ir graži šypsena iškeliavo į kitą miestą. Pacientas atvyko su viltimi truputį pasigražinti priekinius dantis estetinio plombavimo pagalba.
Konsultacijos metu paaiškėjo, kad daugeliui dantų estetinio plombavimo nepakanka dėl itin didelių plombinių restauracijų ir dėl susilpnėjusių endodontiškai gydytų dantų. Buvo priimtas sprendimas protezuoti cirkonio keramika. Tai estetiški gerai organizmo toleruojami dantų protezai.

Naudotos medžiagos: CIRKONIO KERAMIKA

Priekinio kandžio plombavimas

Pacientė atvykusi į mūsų kliniką pageidavo pabalinti dantis bei suteikti jiems maksimaliai gerą estetinį vaizdą išsaugant kuo daugiau sveiko danties audinio, ko pasekoje buvo estetiškai plombuoti (kadaise endodontiškai gydyti) priekiniai dantukai, atlikta profesionali balinimo procedūra.

Matomi pokyčiai po dviejų vizitų.

Naudotos medžiagos: "ENAMEL PLUS" MICERIUM estetinė plomba ir „Enawhite system“ profesionali balinamoji medžiaga

Etetinė priekinių dantų korekcija

Panelė V. atvyko į mūsų kliniką su aiškiais ir konkrečiai lūkesčiais- gražesni dantukai, gyvesnė šypsena.
Pacientė buvo pasiryžusi estetiškai plombuoti tris dantis: du centrinius kandžius ir pasikreipusį šoninį kandį.

Prieš estetinį plombavimą: stebima centrinių kandžių gomurinė padėtis, pakitusi spalva dėl atlikto endodontinio gydymo vaikystėje. Šoninio kandžio – lūpinė padėtis. Dėl tokio dantų padėties skirtumo susidaręs didelis tarpas, kuris gadino šypsenos estetinį vaizdą.

Konsultacijos metu, įvertinus visą situaciją, nusprendėme plombuoti tik du centrinius kandžius. Bei pašviesinti visus priekinius dantis balinimo procedūra kabinete.

Po estetinio plombavimo: Estetiškai plombuoti centriniai kandžiai derinant formą prie veido ir bendros šypsenos.

Naudotos medžiagos: "ENAMEL PLUS" MICERIUM estetinė plomba.

Medikamentų poveikis

Šypsena blyksteli akimirką, o atmintyje kartais išlieka visam gyvenimui.

Tamsūs, netaisyklingos formos dantys, verčiantys prisidengti, kai šypsotės? Tai gali būti vaikystėje vartotų vaistų, dažnaiusiai antibiotikų (tetraciklino) pasekmė. Tokie dantys vadinami tetraciklininiais dantimis. Paprastai tokie dantys atpažįstami dėl pilkšvos arba rudos spalvos. Į mūsų kliniką atvykusios pacientės atveju tetraciklino poveikis itin ryškus – pažeista ne tik emalio spalva, bet ir audinio struktūra. Konsultacijų metu, įvertinus pacientės pageidavimą minimaliai pažeisti sveikus dantų audinius buvo nuspręsta grąžinti šypseną pasitelkiant estetinio plombavimo techniką. Naudotos medžiagos: "ENAMEL PLUS" MICERIUM estetinė plomba.

Dantų lanko korekcija - estetinis plombavimas

estetinio plombavimo pagalba buvo greitai ir efektyviai pakoreguoti nelygūs ir ir estetinę išvaizdą praradę priekiniai dantys. šiuo atveju siekta išsaugoti maksimaliai daug sveiko danties audinio ir pagerinti dantų estetiką. naudota "ENAMEL MICERIUM plius" estetinė plomba.

Atgal
Šypsnio odontologijos klinika a
Šypsnio odontologijos klinika c
Šypsnio odontologijos klinika b