Paslaugos

Registruotis 8 (659) 86 592
 • Dantų šaknų kanalų gydymas Endodontinis gydymas – tai procedūra, kurios metu atliekamas dantų šaknų kanalų ir kaulo, esančio apie šaknų viršūnes, gydymas. Simptomai, rodantys endodontinio gydymo būtinybę, yra stiprus skausmas (ypač kramtant ar stipriai sukandus dantis), patinusios dantenos, padidėjęs jautrumas šaltiems ir karštiems dirgikliams. Deja, būna situacijų, kuomet pacientas nejaučia jokių simptomų, todėl būtina atlikti […]

 • Terapinis gydymas yra priemonių kompleksas, skirtas palaikyti jūsų dantis sveikus ir gražius, bei išvengti komplikacijų, kurios beveik visais atvejais pasitaiko dėl netinkamos dantų priežiūros ir laiku nepastebėtų rimtų simptomų. (žr. pl)

 • Burnos chirurgija – tai plati odontologijos sritis, kuri apima chirurgines burnos ertmės procedūras. Tai tokios procedūros, kaip dantų ir jų šaknų šalinimas, kaulo priauginimas, implanto įsriegimas ir daugelis kitų. (žr. pl.)

 • Netaisiklingas sąkandis – gydymas Sąkandžio aukščio kėlimas ir nudilusių dantų atstatymas – sudėtinga odontologijos procedūra, reikalaujanti profesionalaus ir kvalifikuoto gydytojų komandos darbo. „Šypsnio“ odontologijos klinikoje naudojamos išskirtinai aukštos kokybės medžiagos ir profesionali įranga, leidžianti užtikrinti optimalius ir ilgalaikius rezultatus. Sąkandžio aukščio kėlimo procedūras atlieka gyd. od. Vaida Zakarauskienė (Kriščiūnaitė). Priklausomai nuo individualios situacijos, procedūros trukmė […]

 • dantų implantavimas yra chirurginė procedūra, kurios metu į žandikauly įgręžiamas danties šaknis atstojantis implantas, ant kurio vėliau gydytojas protezuoja keramikinį danties vainikėlį. Ši procedūra ne tik puikiai atstoja natūralius dantis, bet ir stabdo kaulo tirpimą ir kitų sveikų dantų pažeidimus. (žr. pl.)

 • Estetinis dantų plombavimas – tai gydymo būdas skirtas atkurti pažeistus ar dėl natūralių priežasčių neestetiškai atrodančius dantis bei suteikti Jums nuostabią šypseną! (…)

 • Porceliano laminatės Porcelianinės dantų laminatės – tai plonos plokštelės, dengiančios matomą danties paviršių. Laminavimo procedūra – greitas, tvirtas, estetiškas ir danties audinius tausojantis būdas, leidžiantis džiaugtis patrauklia ir spindinčia šypsena. „Šypsnio“ klinikoje gaminamos individualios, konkrečiam pacientui pritaikytos dantų laminatės priekinių ar krūminių dantų estetikos bei anatomijos atstatymui. Laminačių gamybai naudojama tvirta presuota bemetalė keramika, todėl […]

 • Dantų protezavimas yra viena iš priemonių skitų atkurti prarastus ar pažeistus dantis. Tai itin ilgalaikis ir patikimas, pasižymintis puikiomis estetinėmis savybėmis būdas leidžiantis iš naujo jaustis pilnavertiškai, turėti nuostabią šypseną ir atstatyti kramtymo funkciją. Protezuojama tais atvejais kaip įprastas plombavimas yra neįmanomas arba neefektyvus. (žr. pl.)

 • Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu yra pašalinamos susidariusios ir sukietėjusios apnašus, dėl savo spalvos ir kietumo panašios į akmenis. apnašų pašalinimas yra būtinas siekiant išlaikyti dantis sveikus ir neleisti kauptis neestetiškoms pigmentinėms dėmėms. Burnos higienos procedūra yra rekomenduojama kas 6 – 12 mėnesių (priklausomai nuo dantų valymo kokybės ir maitinimosi įpročių (rūkymo faktoriaus)) (žr. pl.)

 • Dantų balinimas – procedūra, kurios metu specialiomis medžiagomis yra paveikiamas dantų emalis ir taip itin žymiai pakeičiama dantų spalva. Balinimo procedūra gali būti atliekama tiek gydytojo klinikoje, tiek namuose (žr. pl.)

 • Danties šalinimas – chirurginė procedūra, kurios metu yra pašalinami sugedę, estetiškai nepriimtini, protiniai dantys ar jų šaknys. Ši procedūra gali būti atliekama bendrosios praktikos gydytojo ar gydytojo chirurgo – priklausomai nuo sudėtingumo. (žr. pl.)

 • Vaikų odontologijoje svarbiausia yra teisingų dantų priežiūros įpročių formavimas ir suvokimo apie sveikų dantukų svarbą stiprinimas, todėl visuomet didelę procedūrų laiko dalį gydytojas skiria dantų valymo įpročiams formuoti, kurie ateityje padės išlaikyti dantukus sveikus ir baltus.