Chirurginės burnos procedūros

Burnos chirurgija – specializuota odontologijos sritis, kurios metu atliekamos įvairios chirurginės procedūros, pvz., įsriegiami dantų implantai, šalinami protiniai dantys. Visų operacijų metu taikoma vietinė nejautra.

„Šypsnio“ odontologijos klinikoje dirba daugiau nei 10 metų patirtį turintis burnos chirurgas Justinas Gaidys. Aukšta kvalifikacija ir atsakingas požiūris į darbą leidžia siūlyti optimaliausius rezultatus – per daugiau nei penkerius darbo metus neturėjome nei vieno komplikacijos atvejo. Keliame sau itin aukštus kokybės reikalavimus, todėl dirbame su modernia technika ir šiuolaikinėmis medžiagomis. Dantų rovimo procedūroms naudojame atraumatinius elevatorius, sertifikuotus implantus ir kaulo pakaitalus. Rūpindamiesi pacientų gerove, suteikiame ilgametes garantijas. Įvykus bet kokioms su mūsų naudotomis medžiagomis ar procedūromis susijusiomis komplikacijomis, atliksime visus veiksmus padariniams pašalinti. Džiaugiamės efektyviu darbo organizavimu ir galime pasiūlyti vieną geriausių kainos ir kokybės santykių Vilniuje.

Kada reikalinga burnos chirurgija?

Burnos chirurgija taikoma tuomet, kai įprastas terapinis gydymas nėra pakankamai veiksmingas, pvz., esant periodontitui, nutirpusiam žandikauliui ar kitoms komplikacijoms. Burnos chirurgija apima įvairias chirurgines burnos ertmės procedūras, pvz., dantų ir jų šaknų šalinimą, kaulo priauginimą, implanto įsriegimą ir kt. Klinikoje dirbantis chirurgas atlieka įvairaus pobūdžio operacijas nuo dantų rovimo ir cistų gydymo iki sudėtingo žandikaulio kaulo priauginimo ar implantų sukimo.