Terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas – tai profesionali dantų apsauga nuo ėduonies (karieso) arba ėduonies pažeistų dantų (kietųjų audinių) atstatymas plombinėmis medžiagomis.

„Šypsnio“ klinikoje teikiamos visos terapinio dantų gydymo paslaugos. Siekiame kuo anksčiau diagnozuoti karieso užuomazgas ir užkirsti kelią didesnėms komplikacijoms. Dirbame su aukštos kokybės „Kulzer Heraeus“, „Micerium“ („Enamel Plus“) plombomis, endodontijai skirtomis „Densplay“ ir „Maillefer“ gamintojų medžiagomis bei 3M protezavimo priemonėmis. Siekdami maksimalaus tikslumo, naudojame profesionalią optinę įrangą: didinamuosius akinius, mikroskopą, skaitmeninę radiologiją. Ypatingą dėmesį skiriame paciento komfortui ir taikome dvigubą nuskausminimo sistemą, t. y. paprastai atliekamas aplikacinis nuskausminimas prieš adatos dūrį. Terapinio dantų gydymo paslaugas teikia šešios ilgametę patirtį turinčios „Šypsnio“ klinikos gydytojos.

Terapinio dantų gydymo eiga

Terapinio dantų gydymo metu taikomas specialių priemonių kompleksas, siekiant palaikyti dantų sveikatą ir estetiką, taip pat – išvengti komplikacijų, kurios beveik visais atvejais pasitaiko dėl netinkamos dantų priežiūros ir laiku nepastebėtų rimtų simptomų.
Musų klinikos specialistai terapinį gydymą pradeda kruopščiai apžiūrėdami paciento burnos ertmę ir smulkiai paaiškindami esamą padėtį. Jeigu reikia, atliekami radiologiniai tyrimai, kurie tiksliai parodo, ar nereikalingas dantų šaknų kanalų gydymas ar pergydymas. Visuomet sudaromas individualus gydymo planas.
Pagrindinis gydymas yra karieso pašalinimas, kad besiplečiantis bakterinio darinio židinys kuo mažiau pažeistų danties audinius, nepasiektų nervo ir nesukeltų jo uždegimo.
Kita svarbi terapinio gydymo dalis – kruopšti dantų priežiūra. Mūsų specialistai, pastebėję, jog neteisingai prižiūrite dantis, mielai paaiškins, kaip taisyklingai juos valyti, informuos apie dažniausias burnos higienos klaidas.